11کلاس دبیرستان دخترانه شاهد بشارت آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز به تجهیزات هوشمند مجهز شد. سید بهادر موسوی مدیر این ناحیه در مراسم افتتاحیه کلاسهای هوشمند این آموزشگاه خطاب به دانش اموزان گفت: شما اولین دانش آموزان طرح تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت هستید و تلاش شما بازخورد و راندمان طرح تحول می باشد که نتیجه فعالیت شما،  در دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین موثر است.
 وی در ادامه افزود: سطح انتظار از مدارس شاهد و دانش اموزان مشغول به تحصیل در این مدارس بیشتر است و راه رشد و بالندگی در این مدارس فراهم گردیده است لذا باید با برنامه ریزی مطلوب جهت استعدادیابی و بروز خلاقیت های دانش آموزان در این مدارس به عمل آید.
  موسوی با اشاره به اهداف هوشمند سازی مدارس گفت: امروزه کتاب تنها کاغذهای پیش روی ما نیستند؛ دنیای مجازی و کتابخانه های موجود در آن نیز در افزایش اطلاعات دانش آموزان و بصیرت ما بسیار موثر هستند که باید به نحو مطلوب از آنها استفاده نمائیم.
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز ضمن گرامیداشت هفته بسیج از دانش آموزان خواست تا تفکر بسیجی، خدا محوری و تکیه به تحصیل و دانش آندوزی، حفظ شئونات انسانی و اسلامی، احترام به والدین و تکریم معلم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
  فرنگیس حسنوند مدیر دبیرستان شاهد بشارت در این خصوص گفت: در این مراسم 11 کلاس درس این واحد آموزشی که به تجهیزات هوشمند مجهز گردیده بود؛ افتتاح شد تا جهت بهره برداری مورد استفاده دانش آموزان قرار گیرد.
در ادامه این مراسم از کتابخانه، آزمایشگاه و کارگاه درس حرفه و فن و نمایشگاه این آموزشگاه بازدید شد./پانا