فرماندار گالیکش گفت: 25پروژه اشتغال زایی در این ایام افتتاح در گالیکش افتتاح خواهد شد که مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح پروژه خوراک دام صنعتی، تولید ورق پی وی سی، تولید سبزی و صیفی، تولید قیر در فاز دوم، 9 واحد بوم گردی است.

به گزارش کلاس بیست؛ حسین مایلی در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: گالیکش شهر محل ورود رهبر انقلاب در دوران قبل از انقلاب بوده است.

فرماندار گالیکش گفت: این شهر با دارا بودن آبشارهای بی نظیر به شهر آبشارها معروف است و همین موضوع باعث شد تا گردشگرانی را به خود جذب کند و مکانهای بوم گردی در آنجا احداث شود.

وی افزود: یکی از اقدامات مهم در گالیکش راه‌اندازی چهار دستگاه دیالیز است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: سوله‌های ورزشی خوبی در گالیکش داریم تکمیل سوله ورزشی «فارسیان» با 5 میلیارد تومان اعتبار در دست اجراست  و بیمارستان 91 تختخوابی گالیکش با اعتبار 50 میلیارد تومان تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری می‌رسد.

مایلی بیان کرد: قبل از انقلاب هیچ مرکز آموزشی در این شهر وجود نداشت اما به برکت انقلاب تعداد ۸۳۰دانشجو در دانشگاههای پیام نور و آزاد در حال تحصیل هستند.

وی گفت:  در بعد صنعت معدن تجارت باید اعتراف کرد قبل انقلاب در این شهر صنعتی ، وجود نداشت اما در حال حاضر 20 واخد تولیدی با اشتغال زایی 524 نفز ایجاد شده است.

فرماندار گالیکش ادامه داد: در بخش سرمایه‌گذاری صنعت و معدن 52 واحد صنعتی بالغ بر 226 میلیارد تومان و اشتغال یک‌هزار و 300 نفر در شهرستان فراهم شده است.

فرماندار گالیکش بیان  کرد: یکی از دستاوردهای نظام ایجاد مرکز جامع شبکه بهداشت و درمان بوده است که این مرکز از یک واحد پیش از انقلاب به ۸مرکز جامع خدمات و ۳۵ مرکز خانه بهداشت رسیده است.

مایلی گفت: 25 پروژه اشتغال زایی در این ایام افتتاح در گالیکش افتتاح خواهد شد که مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح پروژه خوراک دام صنعتی، تولید ورق پی وی سی، تولید سبزی و صیفی، تولید قیر در فاز دوم، 9 واحد بوم گردی است.

انتهای پیام/