رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب گفت:دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ثابت و محقق شده است امنیت استقلال، آزادی که از شعارهای اصلی نظام است محقق شده است.

به گزارش کلاس بیست؛ حجت الاسلام احمدرضا احمدی در نشست خبری ببا خبرنگاران اظهارکرد:  اظهار کرد: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه انقلاب تحفه ای از طرف خدا برای ما بود، افزود: امام با انقلاب بعثتی کردند البته بدون وحی و ماموریت شرعی خود را اغاز کردند و حکومت پهلوی جلوی امام را نتوانست بگیرد و حوزه و جامعه با تمام توان به ندای امام لبیک گفتند و علاوه بر خون دلهایی که خورده شد خونهایی به  پای انقلاب ریخته شد.

 رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب بیان کرد: درخت انقلاب با خون دل مبارزین، تنومند شد و در ۱۲ بهمن ۵۷ به بار نشست و با ورود امام حکومت مورد نظر امام وارد کارزار جدید شد و دست استثمار از کشور کوتاه شد و با نصرت الهی انقلاب پیروز شد.

 احمدی ادامه داد: توجه به زندگی و معیشت مردم طبق قانون اساسی باید شود .

وی افزود: رانت خواری ،دست اندازی به بیت المال، عدم وجدان کاری، بی نظمی اجتماعی تاثیر فرهنگ عمومی بر مکتب غبر دینی بر تفکر غربی است و مدیرانی که  این تفکر را داشتند نه تنها به معیشت مردم آسیب زدند بلکه به خاستگاه مردمی که انقلاب کردند اسیب زدند.

رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب در گلستان گفت: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ثابت و محقق شده است امنیت استقلال، آزادی که از شعارهای اصلی نظام است محقق شده است.

وی ادامه داد:اینکه در حضور عالی ترین مقام نظام نقد می کنیم حاصل خون شهدایی است که انقلاب کردند.

احمدی  بیان کرد: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب در گلستان گفت: عملکرد مسئولین ما جهادی قابل تحسین نیست و مردم استان با توجه به مواهبی که در اختیار دارند نباید وضع این چنینی داشته باشند.

انتهای پیام/