مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه در چله انقلاب سعی کردیم برنامه های متنوعی برگزار کنیم، گفت: در کلیات 420  برنامه پیش بینی شده که البته این برنامه ها در جزئیات بیشتر خواهد بود.

به گزارش کلاس بیست؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد امروز در نشست خبری  که به مناسبت چله انقلاب  در گرگان برگزارشد، اظهار کرد: دشمنی های دشمن در طول انقلاب  نه تنها به نتیجه نرسید بلکه دچار شکست  شد دشمن باید با درس عبرت از گذشته  آزموده را نیازماید چون ملت استقامت خود را ثابت کرد.

وی افزود: در تحریمهای جدید هم آمریکا سودی نخواهد برد و شرایط بهتری را در چهل سالگی انقلاب برای کشور شاهد خواهیم بود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: در برنامه ریزی همه قسمتهای مسجد اعم از جوانان، روحانیت، هیات مذهبی را در نظر گرفتیم و در فرصت مغتنم اجرا خواهد شد.

ولی نژاد بیان کرد: سازمان تبلیغات از مهمترین برنامه هایی است که در روستاها نیز برنامه  در نظر گرفته و برای این کار با حوزه علمیه قم صحبت شد و مبلغین کافی  هم پیش بینی شده است.

ولی نژاد بیان کرد: برنامه های قرانی خوبی برای استان پیش بینی کردیم که در تمام روستاها برنامه هایی با قاریان قرانی خواهیم داشت.

وی افزود: زیربنای فکری انقلاب فرهنگی بود و بیشترین نقطه تقابل با دستگاه پهلوی نیز فرهنگی بوده و در این چهل سال هم بیشترین تقابل با استعمار فرهنگی است و چون جنگ دشمن فرهنگی است ضرورت دارد این تقابل هم به لحاظ فرهنگی انجام شود.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: حفظ ارزشها و معنویت الویت ما است  و باید برنامه در این راستا باشد.

وی با بیان اینکه فکری که امام و رهبری به ما آموخت از مرز کشورها عبور کرده است، تصریح کرد: چهل سالگی یعنی انقلاب به پخته گی رسید و خوب ریشه دوانده  و قدرت و توانمنذی انقلابیون افزایش یافته است.

وی بیان کرد: نشست پرچم داران تبلیع و طلایه داران فاطمی، مراسم شب شعر انقلاب،  همایش چهل سال وفاداری مردم، یادواره شهدای فرهنگی در انقلاب ، گرامیداشت چهره های تاثیر گذار در انقلاب ، همایش بانوی انقلاب، کنگره شعر اهل بیت ، برگزاری ویژه ه برنامه های در روستا بخشی از این برنامه هاست.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان در خصوص برنامه های متناسب با دهه فاطمیه گفت:برنامه ریزی کردیم غالب مساجد سرود جمهوری اسلامی را پخش کنند و برای ایام فاطمیه نیز عزاداری در نظر گرفته شده و دسته روی نیز در این ایام برگزار می شود.

انتهای پیام/