امام جمعه آزاد شهر گفت:  رمز پیروزی انقلاب  به علت پیروی از ارزشهای آن بوده  و هر جا طبق آن اصول رفتار کردیم نتیجه گرفتیم و هر زمانی که عدول کردیم زیان آن را دیده ایم.

به گزارش کلاس بیست؛ امام جمعه آزاد شهر در جمع خبرنگاران در خصوص چهلمین سال انقلاب اظهار کرد: جمهوری  اسلامی برزرگترین دستاورد مردم از انقلابی بود که در سال 57 انجام دادند به طوریکه امروز  هرجا نامی از دین در دنیا وجود دارد مدیون جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام شهابی گفت: استقلال  یکی از دستاوردهای مهم انقلاب بود که مردم آن را لمس کردند و به تمام جوامع تحت ظلم یاد دادند در مقابل  نظام سلطه بایستد.

وی افزود: در هیج جای جهان دموکراسی با این روال نداریم که همه اقشار حضور بیابند و مسئولین خود را انتخاب کنند .

امام جمعه آزادشهر بیان کرد: قیاس قبل و بعد  انقلاب توهینی به انقلاب اسلامی است چرا که اصلا کاری در آن زمان انجام شد که بخواهیم این خدمات را با هم مقایسه کنیم.

وی ادامه داد: انقلاب در آزادشهر با حضور شهید سید رضا کامیاب نماینده مردم مشهد در قبل از سال 57 شروع شد و اولین جرقه با تغییر نام شاه پسند سابق به آزادشهر فعلی توسط این شهید عزیز و مردم شهر کلید خورد.

در ادامه رییس شورای هماهنگی شهرستان گفت: تعداد 500برنامه برای این ایام در نظر گرفته شد که 150 برنامه آن شاخص  است.

حجت الاسلام دیلمی  افزود: برنامه های چله انقلاب در آزادشهر از 9دی شروع شد و برخی برنامه در روزهای آینده  انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: رمز پیروزی انقلاب  به علت پیروی از ارزشهای آن بوده  و هر جا طبق آن اصول رفتار کردیم نتیجه گرفتیم و هر زمانی که عدول کردیم زیان آن را دیده ایم.

حجت الاسلام  دیلمی در رابطه با اهداف این برنامه ها گفت:تبین نقش امامین انقلاب در تعالی انقلاب،خدمات روحانیت و بسیج مردمی،وحدت و انسجام ملی ، مردمی بودن برنامه ها، توجه به نسل جوان و تاثیر ایثار و مقاومت از جمله این اهداف بوده است.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"