استاندار گلستان با بیان اینکه گلستان استانی تازه بناگذاری شده است، اظهار کرد: حضور مقام معظم رهبری در گلستان و دیدار با ایشان آرزوی مردم استان است و امیدواریم توفیق این دیدار هرچه سریعتر برای همگان ایجاد شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان از برنامه های ویژه ماه منتهی به اختتامیه اجلاسیه 4000 شهید استان خبر داد و گفت: مقرر است در راستای شعار سال، فرشی کاملا دستبافت با نمادهای ارزشی استان تقدیم مقام معظم رهبری شود.

مراسم تجلیل از مادران شهدای محله سرپیر گرگان امشب با حضور حسین کریمی اول  با همت پایگاه امام سجاد(ع)در مسجد حجتیه برگزارشد.

استاندار گلستان گفت: اجلاسیه 4000 شهید به عنوان یک افتخار در اقدام استان گلستان تعریف شده است و ما بر آن می بالیم، دعا کنید بنده به عنوان خادم و باقی مجموعه به مسئولیت خود در راستای اهداف شهدا عمل کرده و اقدام داشته باشیم.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و در راستای اجلاسیه 4000 شهید گلستان، ضمن دیدار و گفتگو با اولین خانوده شهید مدافع حرم در خان ببین  و از فرهنگیان بازنشسته "قربان نجفی"، تندیس این شهید را به خانواده اش اهدا کردند.

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"